/

Pasta & Risotto

Showing 1–8 of 9 results

LINGUINE CARBONARA

(linguine, vezë, pançetë, Pecorino)

PENNE AL POLLO

penne; panna; fileto pule; domate qershi; piper pluhur; salcë Pelati; vaj ulliri; kripë

PENNE DIAVOLA

penne; llukanik fix si Qëmoti; penne; domate qershi; piper pluhur; salcë Pelati; vaj ulliri; ullinj; kripë

RAVIOLI ME SALCË TARTUFI

I mbushur me spinaq dhe ricotta; salcë tartufi; gjalpë; panna; grana

RIGATONI BOLOGNESE

ragu Bolognese; rigatoni; majdanoz; piper pluhur; salcë Pelati; vaj ulliri; kripë

RISOTTO CHORIZO

oriz Gold; Grana; gjalpë; osobuko; piper pluhur; kripë

RISOTTO ME KËRPUDHË

Kërpudha të freskëta miks, sallam pikant krokant, erëza të freskëta