/

PIZZA NAPOLETANA

Showing 1–8 of 20 results

4 DJATHËRAT

mozzarella; gorgonzola; grana; emmental

4 STINËT

salcë domate; mozzarella; proshutë; kërpudha; peshk ton; ullinj; speca

BOLOGNA

Mozzarella; mortadella; ricotta; fistik; vaj ulliri

BRESAOLA & STRACCIATELLA

mozzarella; bresaola; stracciatella; grana; rukola; vaj ulliri ekstra i virgjër

CAPRICCIOSA

salcë domate; mozzarella; proshutë; kërpudha; ullinj; angjinare

CARBONARA

mozzarella fior di latte, krem qumështi, pançetë, vezë, grana, piper i zi , vaj ulliri

DASHURI DHE TRADHTI

mozzarella; grana; gorogonzola; bresaola; rukola;domate qershi; acetto balsamico; vaj ulliri

DELICATA

Salcë domate; mozzarella; fileto pule; philadelphia; speca shumëngjyrësh