/

PIZZA ROMANA

Showing 1–8 of 25 results

4 DJATHËRAT    

mozzarella; gorgonzola; grana; emmental

4 STINËT

salcë domate; mozzarella; proshutë; kërpudha; peshk ton; ullinj; speca

ALLA CREMA

mozzarella; gouda; panna; suxhuk

BBQ CHICKEN

salcë domate; mozzarella; gouda; fileto pule; qepë e kuqe; salcë barbeque

CALABRESE

mozzarella; gouda; ullinj jeshilë; hudhër; rigon; vaj ulliri

CAPRICCIOSA

salcë domate; mozzarella; proshutë; kërpudha; ullinj; angjinare

CHICKEN LIGHT

salcë domate; mozzarella; gouda; gorgonzola; fileto pule; krem djathi; spinaq

DASHURI DHE TRADHTI

mozzarella; grana; gorogonzola; bresaola; rukola; domate qershi; acetto balsamico; vaj ulliri