/

Restaurant

Showing 17–24 of 27 results

RAVIOLI ME SALCË TARTUFI

I mbushur me spinaq dhe ricotta; salcë tartufi; gjalpë; panna; grana

RIGATONI BOLOGNESE

ragu Bolognese; rigatoni; majdanoz; piper pluhur; salcë Pelati; vaj ulliri; kripë

RISOTTO ME KËRPUDHË

Kërpudha të freskëta miks, sallam pikant krokant, erëza të freskëta

RISOTTO ME PERIME

Oriz carnaroli; mozzarella; grana; perime; gjalpë; vaj ulliri; kripë; piper

SALLATË DUA

Ajsberg; rukola; radicchio; vezë; salcë shef me majonezë; mustardë; ketchup

SALLATË DUA

ajsberg, radicchio, rukola, avokado, domate qershi, karotë, grana, feta bajame, lëng limoni

SALSICE DUA

salsice, patate furre

SPAGHETTI CARBONARA

(spaghetti, vezë, guanciale, pecorino, grana, piper i zi)